Česky | English

Slunečné terasy

Umístění domů v Brandýse nad Labem

Projekt "Slunečné terasy” jsme v Brandýse nad Labem umístili do klidné části Zahradního města nazývané Vrábí, na území bývalých zahrádek. Vzdálenost k zastávkám MHD je 200 m a odtud je to do centra Brandýsa nad Labem 5 minut. Dosažitelnost Prahy je pak 20 minut na metro Černý Most i Letňany. Autobusy jezdí během dne v intervalech 15 ti minut, noční autobusy jezdí pak každou hodinu. Autem se do Prahy dostaneme za 10 minut.

Vlastní seskupení domů je projektováno ve dvou řadách, dopravně obsloužené z ulice Květnová, na níž je napojena jednosměrná komunikace (pěší zóna) ze zámkové dlažby. Podél komunikace jsou umístěna parkovací stání ze zatravňovací dlažby, vždy jedno pro každý dům. Druhé parkovací stání má každý dům na své předzahrádce. V areálu je též počítáno s šesti parkovacími stáními pro návštěvy. V těsné blízkosti budovaného projektu "Slunečné terasy” se nachází dětské hřiště, které budeme v rámci projektu rekonstruovat a po ukončení stavby bude též k dispozici novým obyvatelům projektu "Slunečné terasy”.

Slunečné terasy - vizualizace

Slunečné terasy Stará Boleslav Slunečné terasy Stará Boleslav Slunečné terasy Stará Boleslav Slunečné terasy Stará Boleslav Slunečné terasy Stará Boleslav
Slunečné terasy Stará Boleslav Slunečné terasy Stará Boleslav